O nas

 

Firma Lafayette Validation została założona w 2002 roku w Warszawie, przez specjalistów w dziedzinie sterylizacji i dezynfekcji. Na początku głównym obszarem jej działalności była walidacja sterylizatorów i myjni-dezynfektorów.

Szybko nawiązaliśmy współpracę z amerykańskim koncernem 3M. (Minnesota Mining and Manufacturing St. Paul, USA). Od grudnia 2003 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem sterylizatorów Steri-Vac i aeratorów oraz abatorów firmy 3M w Polsce. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków pracy samych urządzeń sterylizujących jak również personelu, wykonujemy również szereg usług dodatkowych takich jak:

– instalacje do sterylizatorów (wentylacyjne, wyrzutowe, kominowe);

– dostawy i instalacje sprężarek powietrza;

– meble i zabudowy ze stali nierdzewnej.

W miarę upływu lat oraz wzrostu doświadczenia, firma 3M doceniając nasz profesjonalizm, oddała nam pod serwisową opiekę kolejne swoje marki z poszczególnych dziedzin:

– inkubatory i autoczytniki – Attest

– stetoskopy – Littmann (najbardziej rozpoznawalna marka stetoskopów na świecie)

– ogrzewanie pacjenta – Bair Hugerr, Ranger, SpotOn

Jako jedyna firma w Polcse posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych do wszystkich naprawianych urządzeń.

Ponadto od 2005 roku zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów detekcji i monitoringu stężenia tlenku etylenu. Jesteśmy dystrybutorem firmy Alter S.A, producenta tych systemów.

 

Zatrudniamy inżynierów z wielu dziedzin: mechanika, energetyka i elektryka. Nasz zespół to ludzie otwarci na wszelkie wyzwania. Wyznacznikiem wszystkich naszych działań jest zadowolenie klientów.

 

Zapraszamy do współpracy!